شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها دانش و فناوری کافه نشین های آمریکایی در "استارباکس" با وایرلس ،لپ تاپ ،گوشی و... را شارژ خواهند کرد

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

کافه نشین های آمریکایی در "استارباکس" با وایرلس ،لپ تاپ ،گوشی و... را شارژ خواهند کرد

کافه نشین های آمریکایی در "استارباکس" با وایرلس ،لپ تاپ ،گوشی و... را شارژ خواهند کرد - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

غول زنجیره‌ای قهوه "استارباکس" اعلام کرد که تا سه سال آینده همه‌ی کافه‌هایش در جهان به امکان شارژ تلفن همراه بدون نیاز به سیم و پریز برق مجهز خواهد شد. اجرای فن‌آوری تازه از کافه‌های سن‌فرانسیسکو آغاز شده است.

غول زنجیره‌ای قهوه "استارباکس" اعلام کرد که تا سه سال آینده همه‌ی کافه‌هایش در جهان به امکان شارژ تلفن همراه بدون نیاز به سیم و پریز برق مجهز خواهد شد. اجرای فن‌آوری تازه از کافه‌های سن‌فرانسیسکو آغاز شده است.سال‌هاست بسیاری از مشتریان کافه‌های زنجیره‌ای "استارباکس" آمریکایی را به دو دلیل انتخاب می‌کنند: استفاده از اینترنت رایگان این کافه‌ها و شارژ کردن گوشی موبایل و لپ‌تاپ در کافه. حالا "استارباکس" امکان پیشرفته‌ی تازه‌ای را برای خیل مشتریانی که برای اینترنت و شارژ کردن گوشی به کافه‌هایش می‌آیند، معرفی کرده است. این شبکه زنجیره‌ای اعلام کرد که مشتریان‌‌ش در کافه‌های ایالات متحده آمریکا می‌توانند با امکان "شارژ وایرلس" گوشی بدون نیاز به شارژر و پریز برق گوشی تلفن همراه خود را شارژ کنند. استارباکس می‌گوید تا سه سال آینده‌ همه‌ی شعبه‌های این کافه‌ ‌در آمریکا به این فن‌آوری تازه مجهز خواهند شد. امکان تازه فعلا در کافه‌های منطقه‌ی سن‌‌فرانسیسکو در دسترس است. قرار است تا یک سال آینده این امکان در کافه‌های شهرهای بزرگ اروپا و آسیا نیز فراهم شود.

سال‌هاست بسیاری از مشتریان کافه‌های زنجیره‌ای "استارباکس" آمریکایی را به دو دلیل انتخاب می‌کنند: استفاده از اینترنت رایگان این کافه‌ها و شارژ کردن گوشی موبایل و لپ‌تاپ در کافه.

حالا "استارباکس" امکان پیشرفته‌ی تازه‌ای را برای خیل مشتریانی که برای اینترنت و شارژ کردن گوشی به کافه‌هایش می‌آیند، معرفی کرده است.

این شبکه زنجیره‌ای اعلام کرد که مشتریان‌‌ش در کافه‌های ایالات متحده آمریکا می‌توانند با امکان "شارژ وایرلس" گوشی بدون نیاز به شارژر و پریز برق گوشی تلفن همراه خود را شارژ کنند.

استارباکس می‌گوید تا سه سال آینده‌ همه‌ی شعبه‌های این کافه‌ ‌در آمریکا به این فن‌آوری تازه مجهز خواهند شد. امکان تازه فعلا در کافه‌های منطقه‌ی سن‌‌فرانسیسکو در دسترس است. قرار است تا یک سال آینده این امکان در کافه‌های شهرهای بزرگ اروپا و آسیا نیز فراهم شود.

روی هر میز در کافه‌ها نقطه‌ی ویژه‌ای تعبیه خواهد شد که کافیست مشتری گوشی‌اش را روی این نقطه بگذارد تا بی‌نیاز به سیم و پریز برق شارژ شود. "یو اس ای تودی" می‌‌نویسد بنا به آمار بیشتر مشتریان استارباکس را نوجوانان و جوانان اهل اینترنت و تکنولوژی اطلاعات تشکیل می‌دهند. یکی از مهم‌ترین دلیلی هم که کافه را زود ترک می‌کنند، شارژ رو به اتمام گوشی است. می‌روند تا به خانه و شارژر برسند. حالا استارباکس با این‌کار آن‌ها را مدت زمان بیشتری در داخل کافه نگاه می‌دارد و سود بیشتری خواهد برد. با این‌حال امکان تازه برای مشتریان چندان هم بی‌هزینه نیست. در حال حاضر گوشی‌های هوشمند برای این‌که به شیوه‌ی وایرلس شارژ شوند، نیاز به کابل کوچک ویژه‌ای دارند که بخشی از امکانات جانبی گوشی‌های هوشمند است و باید جداگانه خریداری شود. روسای استارباکس و شرکت مخابراتی "دوراسل" حاضر نشدند اعلام کنند که این قرارداد تازه میان دو شرکت برای این امکان تازه چقدر هزینه داشته است. کارشناسان فن‌آوری می‌گویند مجهزکردن کافه‌ها به این امکان میلیون‌ها دلار هزینه دارد، اما استارباکس هم با این امکان تازه سوددهی خود را می‌تواند میلیون‌ها دلار افزایش دهد. استارباکس از کافه‌های زنجیره‌ای پیشگام در استفاده از امکانات تازه‌ی فن‌آوری محسوب می‌شود و از اولین کافه‌ها در جهان است که اینترنت‌دار شد و به مشتریان اینترنت رایگان نامحدود ارائه می‌دهد.

روی هر میز در کافه‌ها نقطه‌ی ویژه‌ای تعبیه خواهد شد که کافیست مشتری گوشی‌اش را روی این نقطه بگذارد تا بی‌نیاز به سیم و پریز برق شارژ شود.

"یو اس ای تودی" می‌‌نویسد بنا به آمار بیشتر مشتریان استارباکس را نوجوانان و جوانان اهل اینترنت و تکنولوژی اطلاعات تشکیل می‌دهند. یکی از مهم‌ترین دلیلی هم که کافه را زود ترک می‌کنند، شارژ رو به اتمام گوشی است. می‌روند تا به خانه و شارژر برسند. حالا استارباکس با این‌کار آن‌ها را مدت زمان بیشتری در داخل کافه نگاه می‌دارد و سود بیشتری خواهد برد.

با این‌حال امکان تازه برای مشتریان چندان هم بی‌هزینه نیست. در حال حاضر گوشی‌های هوشمند برای این‌که به شیوه‌ی وایرلس شارژ شوند، نیاز به کابل کوچک ویژه‌ای دارند که بخشی از امکانات جانبی گوشی‌های هوشمند است و باید جداگانه خریداری شود.

روسای استارباکس و شرکت مخابراتی "دوراسل" حاضر نشدند اعلام کنند که این قرارداد تازه میان دو شرکت برای این امکان تازه چقدر هزینه داشته است. کارشناسان فن‌آوری می‌گویند مجهزکردن کافه‌ها به این امکان میلیون‌ها دلار هزینه دارد، اما استارباکس هم با این امکان تازه سوددهی خود را می‌تواند میلیون‌ها دلار افزایش دهد.

استارباکس از کافه‌های زنجیره‌ای پیشگام در استفاده از امکانات تازه‌ی فن‌آوری محسوب می‌شود و از اولین کافه‌ها در جهان است که اینترنت‌دار شد و به مشتریان اینترنت رایگان نامحدود ارائه می‌دهد.

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 173 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.