شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها دانش و فناوری لباس پلیس لندن دوربین دار می شود.

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

لباس پلیس لندن دوربین دار می شود.

لباس پلیس لندن دوربین دار می شود. - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

بعد از تجربه دشوار پلیس لندن و پشت سر گذاشتن دادگاهی که روند رسیدگی به آن یک سال بطور انجامید، اکنون یونیفورم پلیس های این شهر به دوربین های ویدئویی مجهز می شود.

 قرار است تعداد 500 دوربین آکسون که توسط شرکت بین المللی Tasers تهیه شده است، در میان مأموران پلیس سراسر پایتخت توزیع شود تا شاید روند محکومیت مجرمین تسریع گردد. اولین بخش از پایتخت که این دوربین ها در آنها عملیاتی خواهند شد، منطقه کَمدِن است. این طرح به دنبال موفقیت آمیز بودن نمونه های مشابه اجرایی شده است.

همچنین در راستای کاهش هراس عمومی از نظارت همیشگی بر حضور و فعالیت شان در سطح شهر لندن، مقامات ارشد پلیس اعلام کرده اند که این دوربین ها تنها در صورت لزوم استفاده شده و در تمام مدت خاموش خواهند بود؛ از سوی دیگر، توضیح داده شده است که این روش برای گردآوری شواهد کافی درباره جرایم محلی و موارد نقض امنیت عمومی مردم به اجرا درآمده و هدف اصلی آن، کاهش موارد تحقیق و پژوهش اشتباه و نظام مند ساختن فرایند کشف جرم و بزهکاری است.

از آنجاییکه این دوربین ها اندازه بسیار بزرگی دارند و دقیقاً در جلوی لباس افسران پلیس نصب می شوند، آنها باید به شهروندان اعلام کنند که چه وقت دوربین برای ثبت تصویر و صدا روشن است.

از امروز، مأموران پلیس کَمدِن این طرح را آغاز کرده و در آینده نزدیک نیز سایر مناطق اعم از بارنت، بکسلی، بروملی، برنت، کرویدون، ایلینگ، هاورینگ، هیلینگتون و لوییزشام مشمول اجرای این طرح خواهند شد. این دوربین ها که پیش از این هم توسط نیروهای پلیس ایالات متحده استفاده می شدند، دارای نمای 130 درجه زاویه باز است و می تواند حدود 12 ساعت فیلم را بی وقفه ضبط کرده و در پایان نوبت کاری، به کلود سرور ارسال نماید. فایل ها تا 31 روز در این سرور باقی می مانند - مگر اینکه بعنوان بخشی از یک پرونده جنایی موردنیاز بوده و لازم باشد مدت زمان بیشتری حفظ و نگهداری شود.

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 188 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.