شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها دانش و فناوری تکنولوژی جدید انتقال احساس از طریق خواندن کتاب های پوشیدنی

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

تکنولوژی جدید انتقال احساس از طریق خواندن کتاب های پوشیدنی

تکنولوژی جدید انتقال احساس از طریق خواندن کتاب های پوشیدنی - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

به زودی ممکن است خواندن و انتقال احساس به خواننده به شیوه ای جدید تغییر کند به صورتی که یک "کتاب پوشیدنی" می تواند احساس های فیزیکی را بر مبنی آنچه نوشته شده تولید کند.نام این پروژه "داستان های حسی" است که از آزمایشگاه رسانه ای MIT بیرون آمده است.

تکنولوژی جدید انتقال احساس از طریق خواندن کتاب های پوشیدنی
شیوه کار اینگونه است که خواننده یک دستگاه عجیب مانند جلیقه به تن می کند که در آن از افکت هایی استفاده شده است مانند: نورپردازی, لرزش , دما و کمپرس بدن برای تولید احساس های فیزیکی که نمایانگر درون مایه و احساس هایی است که در داستان توصیف شده اند.

پاسخ های از قبل برنامه ریزی شده, طوری تنظیم شده اند تا از طریق سنسورها و محرک ها (نوعی موتور) در هنگامی که خواننده مشغول خواندن صفحه مورد نظر است عمل کنند. اگر یک کاراکتری برای مثال "عشق" باشد این جلیقه به لرزش درآید تا ضربان قلب خواننده را افزایش دهد و اگر یک کاراکتری باشد "سرد" این جلیقه دمای بدن خواننده را پایین می آورد.

این تجهیزات شامل یک سیستم کمپرس بدن , یک شبیه ساز ضربان قلب و ارتعاش و یک کنترلر دمای بدن - که تمام اینها مسئول افکت های فیزیکی هستند. 150 ال ای دی روی کاور این کتاب قرار دارد که بر اساس موضوع داستان روشن می شوند.

تکنولوژی جدید انتقال احساس از طریق خواندن کتاب های پوشیدنی
"داستان های حسی" نتیجه گذراندن یک کلاس پیشرفته است, داستان های تخیلی به داستان های ساختگی. تا کنون فقط یک داستان James Tiptree "The Girl Who Was Plugged In" برای این گجت تازه اختراع شده تولید شده است.

MIT تنها جایی نیست که درگیر آزمایشات "خواندن های تعاملی" است. رمان فانتزی Tony DiTerlizzi به نام The Spiderwick Chronicles از سمبل هایی در کتاب چاپی استفاده می کند که به نمایش های سه بعدی آنلاین لینک داده شده اند. Disney همچنین بطور کامل پرداخته است به تصورات دیجیتالی - این شرکت در حال آزمایش کتاب هایی است که با اشیاء قابل لمسی که خواننده آنها را کنترل می کند در تعامل است.

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 186 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.