شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها کلک های بیا تو کامپیوتر ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس

ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس - 4.5 out of 5 based on 2 reviews
رای دهی:  / 2
ضعیفعالی 

مهمترین عاملی که در گیرنده و فرستنده مودم های وایرلس این است که وقتی شما از طریق لپ تاپ ،تبلت ،موبایل و.... به مودم وایرلس وصل می شوید و درخواست باز شدن بک وبسایت را میدهیم این درخواست به مودم ارسال شده و سپس مودم درخواست را با استفاده از خط اینترنت گرفته و دوباره از طریق امواج درخواست شما را باز و به لپ تاپ و... ارسال میکند خوب است بدانید شعاع ارسال امواج به تمام نقاط در محدوده ارسال می شود.

ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس-مهمترین عاملی که در گیرنده و فرستنده مودم های وایرلس این است که وقتی شما از طریق لپ تاپ ،تبلت ،موبایل و.... به مودم وایرلس وصل می شوید و درخواست باز شدن بک وبسایت را میدهیم این درخواست به مودم ارسال شده و سپس مودم درخواست را با استفاده از خط اینترنت گرفته و دوباره از طریق امواج درخواست شما را باز و به لپ تاپ و... ارسال میکند خوب است بدانید شعاع ارسال امواج به تمام نقاط در محدوده ارسال می شود.

حال باید بتوانیم امواج را به یک نقطه هدف متمرکز کنیم تا کارکردی موثر داشته باشیم برای این کار کافی است یک تکه مقوا به اندازه مشخص برش بزنیم روی سطحی که قرار است روبرو آنتن امواج قرار بگیرد را با فویل(برگه های آلمینیومی) چسبانده و مقابل آن قرار دهیم به صورتی که حالتی نیم دایره داشته باشد و به سمتی که مد نظر داریم متمایل کنیم .

ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس-حال باید بتوانیم امواج را به یک نقطه هدف متمرکز کنیم تا کارکردی موثر داشته باشیم برای این کار کافی است یک تکه مقوا به اندازه مشخص برش بزنیم روی سطحی که قرار است روبرو آنتن امواج قرار بگیرد را با فویل(برگه های آلمینیومی) چسبانده و مقابل آن قرار دهیم به صورتی که حالتی نیم دایره داشته باشد و به سمتی که مد نظر داریم متمایل کنیم .

نکته: اگر نوع مودم شما از نوع بدون آنتن است برای کل مودم این کار را انجام دهید مطمئنن باز هم تاثیر خود را خواهد داشت.

ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس-نکته: اگر نوع مودم شما از نوع بدون آنتن است برای کل مودم این کار را انجام دهید مطمئنن باز هم تاثیر خود را خواهد داشت.

اگر میخواهید بدانید که عمل مورد نظر تاثیری داشته است سرعت قبل و بعد از آن را میتوانید در این سایت با تست اینترنت ببینید.

http://www.speedtest.net

 ترفندی ساده و کارآمد در بالا بردن سرعت اینترنت مودم های وایرلس-اگر میخواهید بدانید که عمل مورد نظر تاثیری داشته است سرعت قبل و بعد از آن را میتوانید در این سایت با تست اینترنت ببینید. http://www.speedtest.net

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 153 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.