شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها مایکروسافت معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

 معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

"مایکروسافـت" رسمــا "وینــدوز 10" رو معــرفی کــرد، وینــدوز 10 علـاوه بــر "پی ســی" و "تبلــت ها" بــر روی "اسمــار فــون ها" هــم قابــل نصب است.

گفتــه میشــه وینــدوز 7، 8 و 8.1 رو میشــه بــه "وینــدوز 10" ارتقــا داد و جالبــه بدونیــد، وینــدوز 10 آنقــدر بهینــه است کــه میتـواند از سخــت افــزارهای "ضعیــف تا قــوی" را پوشــش بــدهد...

هنگامی که در ماه سپتامبر، مایکروسافت از سیستم عامل ویندوز 10 خود رونمایی کرد، اعلام کرد این سیستم عامل در سال 2015 عرضه خواهد شد ولی به زمان دقیق عرضه آن اشاره ای نکرد اما این هفته یکی از مسئولان این شرکت جزئیات بیشتری از زمان عرضه ویندوز 10 منتشر کرد. به گفته این مسئول، مایکروسافت در نظر دارد تا نسخه پیش نمایش مخصوص توسعه دهندگان را در اوایل تابستان منتشر کند و در اواخر تابستان یا اویل پاییز سال 2015 ویندوز 10 را در دسترس عموم قرار دهد.

در حال حاضر مایکروسافت در حال آزمایش ویندوز 10 برای گوشی های موبایل است و اعلام شده که همه گوشی های ویندوز فون 8 به ویندوز 10 آپدیت خواهند شد. همچنین خبرهایی به گوشی می رسد که گوشی های ویندوزفون سایر برندها نیز در برنامه آپدیت به ویندوز 10 قرار خواهند داشت ولی این مورد هنوز از طرف مایکرسافت تایید نشده است.

طبق خبرهای رسیده، قرار است مایکروسافت SDK ویندوز 10 برای گوشی های تلفن همراه را در ژانویه (تابستان 94) سال 2015 منتشر کند که نه تنها برای تلفن های همراه بلکه بر روی همه تبلت های مبتنی بر پردازنده های اینتل و ARM کار خواهد کرد.

 تمام موبایل های لومیا ویندوز 8 ویندوز 10 را رایگان دریافت خواهند کرد

مایکروسافت تصمیم گرفته اشتباه گذشته را مجددا تکرار نکند. این شرکت تضمین کرد که تمام گوشی های نوکیا لومیا که سیستم عامل پایه آنها ویندوز 8 می باشد هنگام ارائه نسخه نهایی ویندوز 10 به صورت رایگان به این نسخه جدید آپدیت خواهند شد. این شرکت در پاسخ به یکی از سوالات مطرح شده در اکانت توئیتر خود نوشت : « ما تصمیم گرفته ایم تمام دستگاه های ویندوزفون 8 خود را به ویندوزفون 10 ارتقاء دهیم ». سیستم عامل بزرگ و جدید مایکروسافت به تازگی منتشر خواهد شد، لذا مایکروسافت نسبت به اعلام جزئیات دقیق و بیشتر در مورد این سیستم تتا زمان انتشار عامل راغب نیست.

تائید رسمی و مستقیم این توئیت از سوی این شرکت می تواند خیال استفاده کنندگان این محصول را تا حد زیادی راحت کند که تاریخ تکرار نخواهد شد. در سال 2012 کاربران ویندوزفون که با ویندوزفون 7 کار می کردند، نتوانستند سیستم عامل خود را به نسخه بعدی ویندوز یعنی ویندوز 8 بعد از ارائه رسمی آن، ارتقاء دهند. طبق توضیح مایکروسافت، این عدم ارتقاء به دلیل تغییر در پردازنده اصلی سیستم عامل جدید بود؛ ولی حتی این توضیح هم نتوانست مرحم خوبی بر این زخم باشد. این تفاوت در پردازنده ویندوز 8 و ویندوز 10 شدید نیست. لزا انتظار نمی رود مشکل پیشین در این ارتقاء به وجود بیاید. در حال حاضر این خبر بسیار خوبی برای استفاده کنندگان از این سیستم عامل خواهد بود.

 5 ویژگی برای ویندوز 10

شرکت مایکروسافت کمی بعد از رونمایی ویندوز 10، "پیش نمایش فنی" خود را برای همگان منتشر کرد. این کمپانی از این پیش نمایش(قبل از هر چیزی باید عضو شوید) جهت دریافت بازخورد، پیش از آنکه ویندوز 10 به طور رسمی در سال 2015 منتشر گردد استفاده می کند. شرکت مایکروسافت در معرض خطرهای احتمالی بسیاری قرار دارد و به تازگی توانسته است خود را از ریسک های ویندوز 8 برهاند.

پیش نمایش فنی بیشتر از همه متوجه شرکت های تست کننده بتا، طراحان، و آن دسته از افرادی که مشتاقند بازخورد ارائه دهند است. این پیش نمایش همچنین نگاهی آینده نگرانه از ویندوز را به ما می دهد. اکنون که کمی زمان برای کار کردن با این پیش نمایش در اختیار همگان گذاشته شده است، در ادامه 5 دلیل برای علاقه و اشتیاق کاربران به ویندوز 10 را فهرست خواهیم کرد:

 دلیل اول: بازگشت منوی استارت

بازگشت منوی استارت- معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

شرکت مایکروسافت در ماه آوریل سال جاری اشاره ای به بازگشت "منوی استارت" کرد و آن را در کنفرانس مطبوعاتی اخیر خود تایید نمود. نسخه بروز شده منوی استارت شبیه به منوی استارت ویندوز 7 می باشد اما دارای یک نوار جست و جوی جهانی است که نتایج را از اینترنت نیز استخراج می کند یعنی علاوه بر جستجوی کامپیوتری جستجوی اینترنتی نیز خواهیم داشت. با این حال، میانبرهای تایل شده به اپلیکیشن های ویندوز 8 ، به طور پیش فرض در منوی جدید استارت نمایان می شود. این ایده بسیار جالبی است، ایده ای که کاش در ویندوز 8 نیز وجود داشت.یکی از ویژگی هایی که مایکروسافت از آن درس گرفت حفظ منوی محبوب استارت است که همه کاربرانش به آن عادت دارند.

دلیل دوم: ویندوز 10، یکپارچگی صفحه نمایش لمسی را بهبود بخشیده

ویندوز 10، یکپارچگی صفحه نمایش لمسی را بهبود بخشیده- معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

ویندوز 8 بزرگترین تلاش مایکروسافت در ایجاد تجربه ای یکپارچه و سراسری در کل دسکتاپ ها، تلفن های همراه، و تبلت ها بود. به گفته شرکت مایکروسافت، این ویندوز جدید قرار است کارایی بسیار بهتری در زمینه نمایشگرهای لمسی داشته باشد. اگر کیبورد را از تبلت قابل تبدیل خود جدا کنید، بلافاصله صفحه ای بر روی نمایشگرتان پدیدار خواهد شد که از شما می پرسد آیا می خواهید وارد مد تبلت شوید یا خیر.این ویژگی باعث خواهد شد دنیایی ابزار های غیر لمسی کم کم جای خود را به تکنولوژی لمسی دهند، همینطور ک به محبوبیت کانورتیبل ها یا همان لپ تاپ- تبلت ها اضافه می شود، و لپ تاپ ها نیز روز به روز بیشتر از صفحه نمایش لمسی استفاده می کنند، نیاز به سیستم عاملی که با این نمایشگرها نیز سازگاری داشته باشد و براحتی روی آن ها اجرا گردد نیز افزایش می یابد که خوشبختانه مایکروسافت این مهم را روی ویندوز خود اجرا کرده است.این تکنولوژی شاید بتواند رغیب قدرتمند برای اندروید باشد.

 

دلیل سوم: ویژگی جدید  Task View

ویژگی جدید Task View- معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

ویندوز 10 شامل ویژگی جدید چندکاره ای با نام Task View می شود که به کاربران اجازه می دهد تا همه اپلیکیشن ها را به طور همزمان مشاهده نمایند. با این حال، شایان ذکر است که آپشن هایی نظیر این ویژگی از مدتی قبل در OS X و Linux وجود داشته است. این ویژگی همچنین به کاربران اجازه می دهد تا دسکتاپ هایی مجازی بسازند و براحتی از آن ها خارج و یا به آن ها وارد شوند. شما می توانید یکی از این دسکتاپ ها را مخصوص کار، و دیگری را مخصوص سرگرمی و تفریح خود به کار برید.

 

 دلیل چهارم: ورژن ارتقا یافته ویژگی Command Prompt

 معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو -ورژن ارتقا یافته ویژگی Command Prompt

این ویژگی که پیش از این توسط مشتریان، کمتر مورد استفاده قرار می گرفت، اکنون آپدیت بسیار قابل توجهی دریافت کرده است. ویژگیCommand Prompt ویندوز 10 به کاربران این اجازه را خواهد داد تا کپی پیست کنند (این برای افرادی که در زمینه آی تی فعالیت می کنند خبری بس خوشحال کننده بود). این ویژگی همچنین از مجموعه متنی هوشمندتری برخوردار شده است و اموری چون بسته بندی خط ها، میانبرهای کیبورد، و .. را پشتیبانی می کند.این محیط امکانات ویژه ای در اختیار متخصصات شبکه،آی تی ، و.... خواهد گذاشت اما مطمئنن برای یک کاربر معمولی خبر شگفت انگیزی نخواهد بود.

 

دلیل پنجم: بهبود پروسه انجام امور چندگانه

بهبود پروسه انجام امور چندگانه- معرفی ویندوز۱۰ و ویژگی های آن همراه ویدیو

با ارتقای ویژگی  Snap View در ویندوز 10، اجرای چندین اپلیکیشن راحت تر شده است و همچنین کاربران می توانند به طور همزمان 4 ویندوز را در گوشه های دسکتاپ، داک کنند.
در انتها باید بگوییم که پیش نمایش فنی ویندوز 10 از هم اکنون برای دانلود موجود می باشد. شما بعد از ثبت نام خواهید توانست تا تمامی ویژگی های جدید ویندوز 10 را در عین حال که توسعه پیدا می کنند تست کرده و همچنین به طراحان شرکت مایکروسافت بازخود ارائه دهید.

 تمام ویژگی های بالا بخشی از موارد معرفی شده آن است به طور قطع ابزار های زیادی خواهد داشت که توانسته چنان اعتماد به نفسی به شرکت مایکروسافت بدهد که از ویندوز 8 به یکباره با نامگذاری ویندوز 10 فاصله زیاد سیستم عامل خود را با ویندوز 8 نشان دهد ،حداقل در نام گذاری....

 پیشنهاد میکنیم این ویدیو فارسی را از ویندوز 10 ببینید:

دانلود ویدیو

 

RSS Icon نظر (2)

 • امین
  سلام
  ممنون از زحمات شما.سایت مفیدی دارین.موفق باشید
 • بیا تو کامپیوتر
  @امین
  سلام
  ممنون از نظر زیباتون.

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

مجموعه: مایکروسافت

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 100 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.