شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها مایکروسافت با مدیر عامل جدید مایکروسافت و حقوق دریافتی اش بیشتر آشنا شوید

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

با مدیر عامل جدید مایکروسافت و حقوق دریافتی اش بیشتر آشنا شوید

با مدیر عامل جدید مایکروسافت و حقوق دریافتی اش بیشتر آشنا شوید - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

روز سه شنبه مایکروسافت رسماً سانیا نادلا را به عنوان مدیر عامل سوم مایکروسافت منصوب نمود. سانیا نادلا که اصلیتی هندی دارد، در سال 1992 به مایکروسافت ملحق گردید، و او امروز بعد از قریب 22 سال جایگزین بالمر گشت. بعد از آنکه بالمر حدود 14 سال مایکروسافت را اداره نمود.

 با مدیر عامل جدید مایکروسافت و حقوق و جوایز دریافتی اش بیشتر آشنا شوید

 

نادلا در معارفه خود گفت: « مایکروسافت تنها شرکتی است که میتواند انقلاب حقیقی در تکنولوژی عالم ایجاد نماید و رهبری این شرکت از ارزش و مقام بالایی قابل ذکر است ».

قابل ذکر است که این انتخاب نادلا اتفاقی کاملاً قابل پیش بینی بود، چرا که در هفته گذشته مایکروسافت اعلام نموده بود که مدیر جدید خود احتمالاً مهندس الکترونیک هندی الاصلی خواهد بود، که دارای مدرک لیسانس مدیریت را نیز از آمریکا اخذ نموده است.

 تغییر مدیریت در مایکروسافت پی آن صورت گرفت که استیو بالمر سال گذشته خبر از استعفای خود داد.

تغییر مدیریت مایکروسافت در پی آن صورت گرفت که استیو بالمر سال گذشته خبر از استعفای خود داد.

اما خبر مهمتر آنکه بیل گیتس امروز اعلام نمود که ریاست هیئت مدیره مایکروسافت را به جان تامسون خواهد سپرد.

جان تامسون یکی از اعضاء هیئت مدیره مایکروسافت است که بدون هیچگونه آورده مالی توانست خود را به این منصب برساند. نکته قابل توجه آن است که جان تامسون مسئول کمیته ای بود که قرار بود جانشین پیشنهادی بالمر را از میان گزینه های موجود و پس از بررسی به هیئت مدیره معرفی نمایند. همه این اتفاقات تحلیل گران به این سمت برده است که به احتمال قوی بیل گیتس میخواهد در ازای خروج از مسئولیت رسمی و جایگزین کردن شخص مورد علاقه خود در مایکروسافت دخالت خود را دوباره در مایکروسافت افزایش دهد.

سخنرانی کوتاه بیل گیتس در خوش آمدگویی به ساتیا نادلا

سخنرانی کوتاه بیل گیتس در خوش آمدگویی به ساتیا نادلا ، فردی که به عنوان مدیر عامل جدید مایکروسافت انتخاب شد . گیتس امیدوارست مایکروسافت با نادلا دوران جدیدی را آغاز کند .

ساعتی پیش نیز شرکت مایکروسافت اعلام کرد که حقوق ساتیا نادلا‌ی هندی الاصل را که روز گذشته به عنوان مدیر عامل شرکت مایکروسافت منصوب شد، از امروز به 1.2 میلیون دلار ارتقاء یافته است و این به آن معنا است که حقوق مدیر عامل و کارشناس رشته مدیرت مایکروسافت 80 درصد نسبت به حقوقی که قبلاً در شرکت مایکروسافت می‌گرفت افزایش یافته است.

ساتیا که سابقاً رئیس قسمت تکنولوژی ابری مایکروسافت بود، از امروز علاوه بر افزایش حقوق، 13.2 میلیون دلار از سهام شرکت مایکروسافت را نیز به عنوان جایزه دریافت نمود. طبق محاسبات برخی از تحلیلگران او می‌تواند در یکسال اول، حداقل 18 میلیون دلار از سهام خود را سود خالص داشته باشد.

مایکروسافت پیش بینی می‌کند که این جایزه در مدّت 5 سال آینده به علت ازدیاد سهام داران جدید مایکروسافت، جبران خواهد گشت و در گزارش خود اظهار نموده است که نادلا به پیش از 900 هزار سهم از شرکت مایکروسافت دست یابد.

تحلیلگران معتقدند این جوایز ارتقاء حقوق خبر از برنامه وسیع مایکروسافت برای اصلاح عقب ماندگی های سال گذشته و پنج ماه بلاتکلیفی از نبود مدیر عامل، می‌دهد.

اخبار چند روز گذشته که از همین خبر گزاری منتشر شده است، بر برنامه ریزی های غیر رسمی بیل گیتس و تیم او در مایکروسافت و در سال 2014 دلالت دارد.

این تحلیل ها وقتی واقعی تر خود را نشان می‌دهد که، بدانیم استیو بالمر می‌تواند جوایز داده شده به خود را جبران نماید و امروز 4‌درصد سهام شرکت مایکروسافت را که معادل 12.1 میلیارد دلار است، بگرداند.

خبر های دقیق تر در روز های آینده در سایت بیا تو کامپیوتر به اطلاع خوانندگان خواهد رسید.

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

مجموعه: مایکروسافت

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 118 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.