شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها بازی های کامپیوتری جدیدترین بازی آیپد یک عمل جراحی، اما بامزه است!!

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

جدیدترین بازی آیپد یک عمل جراحی، اما بامزه است!!

جدیدترین بازی آیپد یک عمل جراحی، اما بامزه است!! - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

جدیدترین بازی آیپد یک عمل جراحی، اما بامزه است!!-بیا تو کامپیوتر

شبیه ساز جراحی برای آی پد در اصل پورت یک بازی محبوب است که سال گذشته بر روی Steam عرضه شد. اگرچه ادعا می شود که این بازی از نوع شبیه سازی است، اما فاصله زیادی با واقعیت دارد. بعنوان مثال در طی این بازی باید عمل های جراحی بسیار خنده داری بر روی بیمار از همه جا بیخبر انجام شود بطوریکه ممکن است برای یک جراح واقعی یا بیماری که در وضعیت وخیم قرار دارد، وحشت آفرین باشد.


حال، همان بازی بصورت کامل بر روی سیستم اپل منتقل شده است که در حال حاضر، به غیر از PC های رومیزی – تنها پلتفورمی است که مناسب بازی سازی است.
شیوه بازی
شبیه ساز جراحی یک شبه شبیه ساز است که قصد ندارد تمام مراحل و ملزومات این حوزه را به دقت رعایت کند. در واقع، در این بازی تمام مراحل انجام عمل جراحی بر روی بیمار بیش از اندازه نادرست و خنده دار است.
یک مثال خوب از این ویژگی نامطلوب، عمل پیوند قلب است که باید بازی را با آن شروع کنید. در ابتدا باید دنده های بیمار را بطور کامل قطع کرده، و آنها را به کناری بیندازید. سپس باید مری را بصورت کامل برش داده و معده و قلب را خارج کرده و قلب جدید را پیوند بزنید. سپس قلب براق جدید را از بسته خارج کرده و آنرا در داخل یک حفره خالی از سایر اعضای بدن بیمار قرار خواهید داد. و اینگونه است که عمل جراحی پایان می یابد. به همین ترتیب، چندین عمل جراحی دیگر هم با مشخصات مشابه صورت می گیرد که از جمله آن پیوند کلیه، پیوند چشم و کاشت دندان است.

جدیدترین بازی آیپد یک عمل جراحی، اما بامزه است!!-بیا تو کامپیوتر
البته این توضیحات بسیار ساده تر و معمولی تر از واقعیت اصلی این بازی هستند. در طول این بازی، بیمار بارها و بارها خونریزی می کند و بنابر سرعت عملکرد شما تغییرات چشمگیری در میزان آن رخ می دهد. اگر از وسایل اشتباه برای جراحی استفاده کنید، بیمار خون بیشتری از دست داده و این روند آنقدر ادامه می یابد که شما ابزار مناسب را پیدا کنید. با اینحال، امکان کاهش سرعت خونریزی با استفاده از سرنگ سبز وجود دارد.
بسته به مقدار زمان و خونی که از بیمار هدر برود، امتیاز شما در پایان بازی تعیین می شود. پس بهتر است قبل از گذشت زمان زیاد یا خونریزی بیش از اندازه بیمار، برای افزایش امتیاز خود تلاش کنید.
اما هنوز مشکل اصلی را نگفتیم. در این بازی از ابزار و وسایل متعددی استفاده می شود که بشدت ناامیدکننده هستند. در نسخه PC این بازی، لرزش دست در هنگام اشاره به اعضای بدن وجود دارد و موس هم ممکن است ناخودآگاه با هر چیزی برخورد کند، شرایطی که در سطح QWOP بسیار ناامید کننده خواهد بود. این ویژگی در نسخه آی پد وجود ندارد و باید با ضربه زدن و نگه داشتن موس بر روی اشیاء و سپس ضربه مجدد بر روی اعضای موردنظر متمرکز شد. طراحی این سیستم بهتر است اما کار با آن هنوز بشدت غیردقیق و آزاردهنده است.

جدیدترین بازی آیپد یک عمل جراحی، اما بامزه است!!-بیا تو کامپیوتر
در هر حال، دست و پا چلفتی بودن کنترل ها عمدی بوده و بخشی از شوخ طبعی بازی هستند اما گاهی اوقات فقط دوست دارید کاری را انجام دهید اما خواهید دید که مهارت های حرکتی تان به اندازه یک شامپانزه مست است. اگر بخواهید بصورت جدی وارد عمل جراحی شوید، نباید زیاد بر این بازی تمرکز کنید زیرا شوخی و طنز آنقدر در این بازی بزرگنمایی شده است که بارها و بارها دوست دارید آنرا متوقف کرده و حتی از روی سیستم تان حذف کنید.
اگر در پانزده دقیقه اول این بازی این کار را انجام ندهید، بتدریج به شیوه بازی عادت کرده و می توانید با مهارت و چابکی بیشتر تمام فعالیت های موردنیاز را انجام دهید. با اینحال، احساس تان درباره این بازی هیچگاه صد در صد نخواهد بود و بعضی چیزها مانند کاشت دندان آنقدر بی دقت و اشتباه است که مطمئناً هیچ دستمزدی برای آن پیدا نخواهید کرد.
همانطور که احتمالاً از تماشای ویدئوهای این بازی در یوتیوب متوجه خواهید شد، این بازی خنده دار است. همچنین امکان رکوردبندی امتیازها و مراحل بازی بر روی سیستم های iPad 4 و بالاتر از آن هم وجود دارد. متاسفانه، زمانیکه شاهد بازی فرد دیگری هستید، بیشتر از زمانیکه خودتان مشغول کار هستید، متوجه جالب توجه بودن و ابعاد طنزآمیز این بازی خواهید شد.
گرافیک و صدا
شبیه ساز جراحی بر روی iPad بطور قابل توجهی پائینتر از نسخه دسکتاپی آن است، و نورپردازی ها، سایه ها و بافت ها چندان مناسب بنظر نمی رسند. اما با وجود ظاهر مناسب و معقول بازی، سبک بصری آن به عمد بصورت کارتونی و نه واقع گرایانه ساخته شده است.
اگرچه ویژگی های بصری بازی با استانداردهای من منطبق هستند، اما اشکالات آزار دهنده ای در طراحی اشیاء و تعامل آنها با یکدیگر وجود دارد بطوریکه اشیاء معمولاً روی هم حرکت کرده و بدتر از همه، به یکدیگر گیر می کنند. سیستم کنترل این بازی خسته کننده است و زمانی بدتر می شود که ابزار و وسایل در هم گره خورده و شما باید ضمن هدایت جریان بازی، برای جداکردن آنها هم تلاش کنید. گاهی اوقات نیز اشیاء بدرستی هدایت نمی شوند مانند مته دندانپزشکی که بارها و بارها نقطه ای غیر از مکان موردنظر مرا هدف قرار داد.
موسیقی بازی نسبتاً سرگرم کننده و تاحدودی جدی و اغلب در تقابل با سایر ویژگی های طنزآمیز بازی قابل تصور است.
نظر نهایی
شبیه ساز جراحی برای آی پد در واقع نسخه جدید و وفادارانه همتای دسکتاپی آن است و از برخی جهات بهتر از آن است. با اینحال، انجام این بازی بخاطر دشوار بودن کنترل گر های آن بسیار دشوار است. در واقع بجای اینکه قرار باشد از بازی لذت ببرید، آزمون صبر و تحمل را پشت سر می گذارید. من شخصاً از تماشای ویدئوهای بازی بیشتر لذت بردم. اگر از نسخه این بازی بر روی PC لذت بردید، پس احتمالاً از نسخه جدید هم استقبال خواهید کرد. اما اگر خیلی زود از آن ناامید شدید، به خودتان و آی پد تان لطف کرده و از آن صرفنظر کنید.


امتیاز: 10/6
موافقان: سرگرم کننده است، البته اگر به شیوه مدیریت آن عادت کنید.
مخالفان: کنترلگرهای دست و پا چلفتی سرگرم کننده نیستند. جلوه های بصری آن هم چندان زیبا نیست.
قیمت: 5.99 دلار
دانلود از آیتونز :ipad

اگر برای خرید آن نیاز به گیفت کارت خرید از آیتونز را دارید اینجا کلیک کنید یا از منوی فروشگاه گیفت کارت اپل را انتخاب کنید.

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 154 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.