شما اینجا هستید : خانه آخرین خبر ها گوشی ها کدام گوشی ها باتری قوی تری دارند؟؟؟مقایسه باتری گوشی ها

جستجوی تصویر به جای متن در گوگل Google

شاید برای شما هم پیش آماده باشد تصویری دارید و میخواهید منبع تصویر و یا تصاویر بیشتر و نمونه های آن تصویر را پیدا کنید . خوب طبیعتا همه با…

راه های حفظ امنیت مودم ای دی اس ال ADSL

 بخش قابل توجهی از کاربران اینترنت پرسرعت در جهان از فناروی ای‌دی‌اس‌ال استفاده می‌کنند. برای اتصال از این طریق به اینترنت به یک مودم-مسیریاب (گاه دو دستگاه مجزا) نیاز است…

کدام گوشی ها باتری قوی تری دارند؟؟؟مقایسه باتری گوشی ها

کدام گوشی ها باتری قوی تری دارند؟؟؟مقایسه باتری گوشی ها - 5.0 out of 5 based on 1 review
رای دهی:  / 1
ضعیفعالی 

در این مقاله سعی داریم بخشی از گوشی های هوشمند تلفن همراه را از نظر عمر باتری بررسی کنیم مطمئنن همه گوشی ها را نمیتوان به طور یک به یک نام برد اما قطعا خواهید دانست چه رنج باتری در گوشی ها وجود دارد تا در هنگام خرید بهترین آنها را انتخاب کنید تا امروزه با ضرورت اتصال همیشگی به اینترنت بتوان طولانی تر از دستگاه های مصرف کننده باتری استفاده کرد .

کیفیت دوربین، سرعت پردازشگر، و رزولوشن نمایشگر همه و همه جزء ویژگی هایی است که این روزها همه گوشی های رده متوسط نیز از آن ها بهره مندند، اما مصرف باتری همچنان یکی از دغدغه های اصلی سازندگان گوشی های موبایل است.دلیل آن هم استفاده بیش از حد دستگاه های مختلف از باتری است به این فکر کنید که شاید در گذشته استفاده از اینترنت موبایل به این وسعت گسترده نشده بود و گوشی هایی که در گذشته استفاده می شد این معضل را نداشتند و به دلیل آنکه از آن ها تنها برای ارسال پیام یا برقراری تماس استفاده می شد تنها یک یا دو بار در هفته نیاز به شارژ داشتند. اما اکنون که مردم اغلب کارهای خود را با گوشی هایشان انجام می دهند، عمر باتری بالا برای یک گوشی آیتمی مثبت و مهم محسوب می شود. در ادامه قصد داریم تا به معرفی گوشی هایی بپردازیم که از بهترین و کم مصرف ترین باتری ها برخوردارند:

کیفیت دوربین، سرعت پردازشگر، و رزولوشن نمایشگر همه و همه جزء ویژگی هایی است که این روزها همه گوشی های رده متوسط نیز از آن ها بهره مندند، اما مصرف باتری همچنان یکی از دغدغه های اصلی سازندگان گوشی های موبایل است.دلیل آن هم استفاده بیش از حد دستگاه های مختلف از باتری است به این فکر کنید که شاید در گذشته استفاده از اینترنت موبایل به این وسعت گسترده نشده بود و گوشی هایی که در گذشته استفاده می شد این معضل را نداشتند و به دلیل آنکه از آن ها تنها برای ارسال پیام یا برقراری تماس استفاده می شد تنها یک یا دو  بار در هفته نیاز به شارژ داشتند. اما اکنون که مردم اغلب کارهای خود را با گوشی هایشان انجام می دهند، عمر باتری بالا برای یک گوشی آیتمی مثبت و مهم محسوب می شود. در ادامه قصد داریم تا به معرفی گوشی هایی بپردازیم که از بهترین و کم مصرف ترین باتری ها برخوردارند:

 

1. گوشی مدل S860 لنوو

گوشی مدل S860 لنوو این گوشی 250 دلاری دارای باتری 4000 میلی آمپری، بدنه پشتی تمام آلومینیومی، بلندگوهای استریو، نمایشگر اچ دی 5.3 اینچی می باشد. با در اختیار داشتن این گوشی شما میتوانید نمایشگر خود را 15 تا 16 ساعت روشن نگه دارید و با یک بار شارژ، مدت 3 تا 4 روز از آن استفاده متوسط کنید.

این گوشی 250 دلاری دارای باتری 4000 میلی آمپری، بدنه پشتی تمام آلومینیومی، بلندگوهای استریو، نمایشگر اچ دی 5.3 اینچی می باشد. با در اختیار داشتن این گوشی شما میتوانید نمایشگر خود را 15 تا 16 ساعت روشن نگه دارید و با یک بار شارژ، مدت 3 تا 4 روز از آن استفاده متوسط کنید.

 

 2. گوشی مدل P780 لنوو

 گوشی مدل P780 لنوو این گوشی که دارای نمایشگر اچ دی، و پردازشگر کورتکس A7 می باشد، تنها 170 دلار (بدون قرارداد) قیمت دارد. باتری 4000 میلی آمپری این گوشی 25 ساعت مدت مکالمه در مد 3G ارئه می دهد و اگر نمایشگر آن به طور متوسط روشن باشد و یا از این گوشی برای انجام کارهایی چون جست و جو در اینترنت یا تماشای ویدیو استفاده شود، تا 15 ساعت را دوام می آورد. اگر هم کمتر از آن استفاده شود می تواند با یک بار شارژ به مدت 3 روز کار کند.

این گوشی که دارای نمایشگر اچ دی، و پردازشگر کورتکس A7 می باشد، تنها 170 دلار (بدون قرارداد) قیمت دارد. باتری 4000 میلی آمپری این گوشی 25 ساعت مدت مکالمه در مد 3G ارئه می دهد و اگر نمایشگر آن به طور متوسط روشن باشد و یا از این گوشی برای انجام کارهایی چون جست و جو در اینترنت یا تماشای ویدیو استفاده شود، تا 15 ساعت را دوام می آورد. اگر هم کمتر از آن استفاده شود می تواند با یک بار شارژ به مدت 3 روز کار کند.3. آسند میت 2 هواوی


آسند میت 2 هواوی این فبلت(تفاوت فبلت ها با گوشی های هوشمند و تبلت ها در اندازه ی صفحه نمایش آن ها است در دسته بنده اندازه ای ابتدا گوشی ها سپس با کمی سایز بیشتر فبلت و سپس تبلت ها جای میگیرند) با نمایشگر 6.1 اینچیو کیفیت اچ دی، به لطف باتری 3900 میلی آمپری خود، 11 ساعت و 26 دقیقه (با نمایشگر روشن) مدت مکالمه ارائه می دهد و همچنین با توجه ویژگی های عالی که دارد از قیمت مقرون به صرفه ای نیز بهرمند می باشد.
این فبلت(تفاوت فبلت ها با گوشی های هوشمند و تبلت ها در اندازه ی صفحه نمایش آن ها است در دسته بنده اندازه ای ابتدا گوشی ها سپس با کمی سایز بیشتر فبلت و سپس تبلت ها جای میگیرند .اندازه ی صفحه نمایش فبلت ها معمولا بین 5.3 تا 6.9 اینچ است) با نمایشگر 6.1 اینچیو کیفیت اچ دی، به لطف باتری 3900 میلی آمپری خود، 11 ساعت و 26 دقیقه (با نمایشگر روشن) مدت مکالمه ارائه می دهد و همچنین با توجه ویژگی های عالی که دارد از قیمت مقرون به صرفه ای نیز بهرمند می باشد.

 

 4. اکسپریا T2 Ultra سونی

اکسپریا T2 Ultra سونی این گوشی جزو آن دسته از دستگاه های موبایلی است که بالاترین میزان دوام در باتری را ارائه می دهد. شرکت سونی به تعبیه باتری های کم مصرف برای گوشی های رده متوسط معروف است اما این فبلت 400 دلاری نیز از عمر باتری بی نظیری برخوردار می باشد. سونی 24 ساعت مکالمه و پخش ویدیو اچ دی را با یک بار شارژ برای این گوشی تضمین می دهد که این برای گوشی که دو سیم کارته (میزان مصرف باتری دو چندان می شود) می باشد ویژگی قابل ملاحظه ای محسوب می گردد. بنابراین اگر به دنبال فبلتی هستید که با استفاده متوسط، تا 3 روز بدون شارژ مجدد کار کند، بیا تو کامپیوتر به شما T2 Ultra را معرفی می کند.

این گوشی جزو آن دسته از دستگاه های موبایلی است که بالاترین میزان دوام در باتری را ارائه می دهد. شرکت سونی به تعبیه باتری های کم مصرف برای گوشی های رده متوسط معروف است اما این فبلت 400 دلاری نیز از عمر باتری بی نظیری برخوردار می باشد. سونی 24 ساعت مکالمه و پخش ویدیو اچ دی را با یک بار شارژ برای این گوشی تضمین می دهد که این برای گوشی که دو سیم کارته (میزان مصرف باتری دو چندان می شود) می باشد ویژگی قابل ملاحظه ای محسوب می گردد. بنابراین اگر به دنبال فبلتی هستید که با استفاده متوسط، تا 3 روز بدون شارژ مجدد کار کند، بیا تو کامپیوتر به شما T2 Ultra را معرفی می کند.

 

5. اکسپریا Z3 کامپکت سونی


اکسپریا Z3 کامپکت سونی این گوشی نه تنها از قوی ترین هاست، بلکه همچنین بهترین کیفیت باتری را نیز دارا می باشد. این گوشی با وجود آنکه مدل مینی است، اما 10 ساعت عمر باتری ارائه می دهد و همچنین از ویژگی های عالی نیز برخوردار است و می توان در حال حاضر بهترین مدل مینی موجود در بازار به حساب می آید.
این گوشی نه تنها از قوی ترین هاست، بلکه همچنین بهترین کیفیت باتری را نیز دارا می باشد. این گوشی با وجود آنکه مدل مینی است، اما 10 ساعت عمر باتری ارائه می دهد و همچنین از ویژگی های عالی نیز برخوردار است و می توان در حال حاضر بهترین مدل مینی موجود در بازار به حساب می آید.

 

6. لومیا 635 نوکیا

لومیا 635 نوکیا این گوشی با باتری 1830 میلی آمپری 9 ساعت و 35 دقیقه روشن می ماند (با نمایشگر روشن). لومیا 635 که در طبقه بندی گوشی های رده متوسط قرار می گیرد با چنین ظرفیت باتری، طولانی ترین عمر باتری را ارائه می دهد. شرکت نوکیا این گوشی 4.5 اینچی که در واقع مدل متغیر گوشی لومیا 630 است را به قابلیت اتصال نسل 4 ال تی ای عالی مجهز نموده است.

این گوشی با باتری 1830 میلی آمپری 9 ساعت و 35 دقیقه روشن می ماند (با نمایشگر روشن). لومیا 635 که در طبقه بندی گوشی های رده متوسط قرار می گیرد با چنین ظرفیت باتری، طولانی ترین عمر باتری را ارائه می دهد. شرکت نوکیا این گوشی 4.5 اینچی که در واقع مدل متغیر گوشی لومیا 630 است را به قابلیت اتصال نسل 4 ال تی ای عالی مجهز نموده است.

 

7. اکسپریا Z3 سونی

اکسپریا Z3 سونی با وجود داشتن نمایشگر بزرگتر و همپنین تراکم پیکسل بیشتر نسبت به مدل مینی آن یعنی اکسپریا Z3 کامپکت، پرچم دار Z3 همان میزان عمر باتری را ارائه می دهد. عمر باتری 3200 میلی آمپری این گوشی 9 ساعت و نیم است که می تواند تا دو روز را با یک بار شارژ دوام آورد.


با وجود داشتن نمایشگر بزرگتر و همپنین تراکم پیکسل بیشتر نسبت به مدل مینی آن (یعنی اکسپریا Z3 کامپکت)، پرچم دار Z3 همان میزان عمر باتری را ارائه می دهد. عمر باتری 3200 میلی آمپری این گوشی 9 ساعت و نیم است که می تواند تا دو روز را با یک بار شارژ دوام آورد.

 

8. اکسپریا  M2 سونی


اکسپریا M2 سونی این گوشی با نمایشگر کواد اچ دی 4.8 اینچی، پردازشگر 4 هسته ای اسنپ دراگون کوالکوم و 1 گیگابایت حافظه رم به همراه سنسور دوربین Exmor RS 8 مگاپیکسلی، تمامی رقبای رده متوسط را از حیث عمر باتری کنار زده است. عمر باتری این گوشی در آزمایش سنجش باتری ، 9 ساعت و 19 دقیقه ارزیابی شد.
این گوشی با نمایشگر کواد اچ دی 4.8 اینچی، پردازشگر 4 هسته ای اسنپ دراگون کوالکوم و 1 گیگابایت حافظه رم به همراه سنسور دوربین Exmor RS 8 مگاپیکسلی، تمامی رقبای رده متوسط را از حیث عمر باتری کنار زده است. عمر باتری این گوشی در آزمایش سنجش باتری ، 9 ساعت و 19 دقیقه ارزیابی شد.

 

9. آسند میت 7 هوآویگوشی Mate7 نه تنها از ظاهری بسیار زیبا و فشرده در ابعاد یک فبلت برخوردار است، بلکه همچنین در پس نمایشگر 6 اینچی خود، باتری 4100 میلی آمپری نیز پنهان داشته است که عمر بالایی دارد. این گوشی در تست انجام شده، عمر باتری 9 ساعته را ارائه داد. این باتری عالی به همراه بدنه ای سراسر فلزی، اسکنر اثر انگشت، و بسیاری ویژگی های دیگر به طور کلی پکیجی همه چیز تمام را برای کاربران به ارمغان آورده است.

 

10. اکسپریا C سونی

10. اکسپریا C سونی اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که بسیاری از گوشی های ساخت شرکت سونی تا الات در فهرست ما قرار گرفته اند و این نشان می دهد که شرکت سونی در ایجاد تعادل نمایشگر و الزامات پردازشگر گوشی با باتری گوشی های خود تبحر خاصی دارد. Xperia C که یک گوشی دو سیم کارته 200 دلاری با نمایشگر کواد اچ دی 5 اینچی و تراشه MediaTek می باشد، از باتری 2390 میلی آمپری برخوردار است. نمایشگر این گوشی می تواند تا 9 ساعت روشن بماند.

اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که بسیاری از گوشی های ساخت شرکت سونی تا الات در فهرست ما قرار گرفته اند و این نشان می دهد که شرکت سونی در ایجاد تعادل نمایشگر و الزامات پردازشگر گوشی با باتری گوشی های خود تبحر خاصی دارد. Xperia C که یک گوشی دو سیم کارته 200 دلاری با نمایشگر کواد اچ دی 5 اینچی و تراشه MediaTek  می باشد، از باتری 2390 میلی آمپری برخوردار است. نمایشگر این گوشی می تواند تا 9 ساعت روشن بماند.سونی قدری این موضوع را برای خود برجسته کرده و میتواند دغدغه روز های استفاده بیش از حد باتری کاربران را درک کند.

 

11. گلکسی نوت 4 سامسونگ

 

11. گلکسی نوت 4 سامسونگ پیش از این، نگرانی هایی مبنی بر اینکه این پرچم دار نتواند عمر باتری خوبی را ارائه دهد وجود داشت، اما نتایج تست نشان داد این نگرانی ها بیهوده بوده است، چراکه این فبلت 5.7 اینچی با باتری 3220 میلی آمپری خود توانست 8 ساعت و 43 دقیقه دوام آورد.
پیش از این، نگرانی هایی مبنی بر اینکه این پرچم دار نتواند عمر باتری خوبی را ارائه دهد وجود داشت، اما نتایج تست نشان داد این نگرانی ها بیهوده بوده است، چراکه این فبلت 5.7 اینچی با باتری 3220 میلی آمپری خود توانست 8 ساعت و 43 دقیقه دوام آورد.باید گفت برای چنین صفحه نمایشی با میزان مصرف بالا میتواند گزینه خوبی در انتخاب ها باشد.

 

 12. جی 2 مینی ال جی

12. جی 2 مینی ال جی این گوشی ورژن مینی مدل اصلی گوشی جی 2 می باشد که قالب کلی این پرچم دار را نگه داشته اما از ویژگی هایی همچون نمایشگر 7.7 اینچی با رزولوشن 540 در 960، پردازشگر اسنپ دراگون 400، و دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی برخوردار می باشد. عمر باتری این گوشی در تست انجام شده، 8 ساعت و 32 دقیقه تخمین زده شده است.این گوشی ورژن مینی مدل اصلی گوشی جی 2 می باشد که قالب کلی این پرچم دار را نگه داشته اما از ویژگی هایی همچون نمایشگر 7.7 اینچی با رزولوشن 540 در 960، پردازشگر اسنپ دراگون 400، و دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی برخوردار می باشد. عمر باتری این گوشی در تست انجام شده، 8 ساعت و 32 دقیقه تخمین زده شده است.

 

13. OneTouch Hero شرکت  Alcatel

OneTouch Hero شرکت Alcatel این گوشی 6 اینچی که از قیمتی مناسب نیز برخوردار است در حقیقت اولین فبلت جدی شرکت Alcatel به حساب می آید. باتری 3400 میلی آمپری این گوشی عمر 8 ساعت و 11 دقیقه ای دارد.آلکاتل یک شرکت فرانسوی تولید کننده وسائل الکترونیکی است که بیش از 60 نوع گوشی سازگار در ایران نیز تولید کرده است.

این گوشی 6 اینچی که از قیمتی مناسب نیز برخوردار است در حقیقت اولین فبلت جدی شرکت Alcatel به حساب می آید. باتری 3400 میلی آمپری این گوشی عمر 8 ساعت و 11 دقیقه ای دارد.آلکاتل یک شرکت فرانسوی تولید کننده وسائل الکترونیکی است که بیش از 60 نوع گوشی سازگار در ایران نیز تولید کرده است.

 

14. اکسپریا Z2 سونی

اکسپریا Z2 سونی این گوشی با داشتن ویژگی هایی چون نمایشگر 5.2 اینچی، حافظه رم 3 گیگابایتی، پردازشگر سریع اسنپ دراگون 801 به همراه بلندگوهای استریو و مجوز IP5 8، هشت ساعت و 10 دقیقه عمر باتری دارد.در بالا نوع باتری یک مدل بالاتر یعنی Z3 را بررسی کردیم که این گوشی 9 ساعت و نیم است که می تواند تا دو روز را با یک بار شارژ دوام آورد.
این گوشی با داشتن ویژگی هایی چون نمایشگر 5.2 اینچی، حافظه رم 3 گیگابایتی، پردازشگر سریع اسنپ دراگون 801 به همراه بلندگوهای استریو و مجوز IP5 8، هشت ساعت و 10 دقیقه عمر باتری دارد.در بالا نوع باتری یک مدل بالاتر یعنی Z3 را بررسی کردیم که این گوشی 9 ساعت و نیم است که می تواند تا دو روز را با یک بار شارژ دوام آورد.

 

15. موتو ای موتورولا

موتو ای موتورولا این گوشی اندرویدی مقرون به صرفه (120 دلار) دارای عمر باتری 8 ساعت و 8 دقیقه ای بوده و از پنل کواد اچ دی 4.3 اینچی، پردازشگر اسنپ دارگون 200 و دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی برخوردار می باشد.

این گوشی اندرویدی مقرون به صرفه (120 دلار) دارای عمر باتری 8 ساعت و 8 دقیقه ای بوده و از پنل کواد اچ دی 4.3 اینچی، پردازشگر اسنپ دارگون 200 و دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی برخوردار می باشد.

 

16.  N1 شرکت اوپو

 

N1 شرکت اوپو  باتری سنگین 3610 میلی آمپری این گوشی 550 دلاری به همراه دوربین چرخشی و نمایشگر 6 اینچی با رزولوشن 1080 پیکسلی و تراشه پرقدرت، 8 ساعت دوام می آورد.

باتری سنگین 3610 میلی آمپری این گوشی 550 دلاری به همراه دوربین چرخشی و نمایشگر 6 اینچی با رزولوشن 1080 پیکسلی و تراشه پرقدرت، 8 ساعت دوام می آورد.

 

17. گلکسی نوت 3 نئو سامسونگ

 

گلکسی نوت 3 نئو سامسونگ این گوشی از باتری 3100 میلی آمپری برخوردار بوده و شارژ را تا 18 ساعت مکالمه، 22 ساعت و نیم حالت استند بای بر روی شبکه نسل سومی نگه می دارد. Galaxy Note 3 Neo ثابت کرده است که در بخش باتری نسبت به رقبای خود مانند Oppo N1 عالی عمل کرده است. باتری این گوشی 8 ساعت و 6 دقیقه دوام می آورد (دو ساعت بیشتر از گوشی نوت 3).این گوشی از باتری 3100 میلی آمپری برخوردار بوده و شارژ را تا 18 ساعت مکالمه، 22 ساعت و نیم حالت استند بای بر روی شبکه نسل سومی نگه می دارد. Galaxy Note 3 Neo ثابت کرده است که در بخش باتری نسبت به رقبای خود مانند  Oppo N1 عالی عمل کرده است. باتری این گوشی 8 ساعت و 6 دقیقه دوام می آورد (دو ساعت بیشتر از گوشی نوت 3).

 

 

18. OnePlus One

OnePlus One باتری 3100 میلی آمپری پرچم دار مقرون به صرفه OnePlus One در تست انجام شده توانست 8 ساعت و 5 روشن بماند.

باتری 3100 میلی آمپری پرچم دار مقرون به صرفه OnePlus One در تست انجام شده توانست 8 ساعت و 5 روشن بماند.

 

19. گلکسی آلفا سامسونگ

گلکسی آلفا سامسونگ شرکت ساموسنگ با سری گوشی های آلفای خود در زمینه طراحی، ریسک بزرگی کرد که البته بسیار هم موفق شد (خصوصا در بخش عملکرد و دوربین) و سر و صدا به راه انداخت. گوشی گلکسی آلفا با باتری 1860 میلی آمپری خود می تواند 7 ساعت و 50 دقیقه دوام بیاورد.

شرکت ساموسنگ با سری گوشی های آلفای خود در زمینه طراحی، ریسک بزرگی کرد که البته بسیار هم موفق شد (خصوصا در بخش عملکرد و دوربین) و سر و صدا به راه انداخت. گوشی گلکسی آلفا با باتری 1860 میلی آمپری خود می تواند 7 ساعت و 50 دقیقه دوام بیاورد.

 

20. اکسپریا ای سونی

 اکسپریا ای سونی یک گوشی دیگر ساخت شرکت سونی.... . Xperia E در واقع از ویژگی های چندان قابل توجهی برخوردار نیست (نمایشگر کوچک 3.5 اینچی و پردازشگر قدیمی و نه چندان قوی)، اما به نظر می رسد که باتری 1500 میلی آمپری آن برخلاف دیگر ویژگی ها، بخوبی عمل می کند و می تواند 8 ساعت دوام آورد.

یک گوشی دیگر ساخت شرکت سونی.... . Xperia E در واقع از ویژگی های چندان قابل توجهی برخوردار نیست (نمایشگر کوچک 3.5 اینچی و پردازشگر قدیمی و نه چندان قوی)، اما به نظر می رسد که باتری 1500 میلی آمپری آن برخلاف دیگر ویژگی ها، بخوبی عمل می کند و می تواند 8 ساعت دوام آورد.

 

21. گلکسی اس 5 سامسونگ

گلکسی اس 5 سامسونگ نکته جالب در مورد Galaxy S5 این است که رکورد دار باتری 2800 میلی آمپری می باشد و حتی فبلت های دیگر با باتری های 3000 میلی آمپری را نیز کنار زده است. شرکت سامسونگ برای اولین بار در گوشی اس 5 از تکنیک های جدید ذخیره انرژی استفاده کرده است. این کمپانی در طول رونمایی از این گوشی در رویداد خود 10 ساعت جست و جوی اینترنتی، 12 ساعت تماشای فیلم اچ دی، یا 21 ساعت مکالمه نسل سوم را با یک بار شارژ تضمین کرد. حتی اکنون می توان گفت که این گوشی از انتظارات قبلی هم فراتر رفته است.

نکته جالب در مورد Galaxy S5 این است که رکورد دار باتری 2800 میلی آمپری می باشد و حتی فبلت های دیگر با باتری های 3000 میلی آمپری را نیز کنار زده است. شرکت سامسونگ برای اولین بار در گوشی اس 5 از تکنیک های جدید ذخیره انرژی استفاده کرده است. این کمپانی در طول رونمایی از این گوشی در رویداد خود 10 ساعت جست و جوی اینترنتی، 12 ساعت تماشای فیلم اچ دی، یا 21 ساعت مکالمه نسل سوم را با یک بار شارژ تضمین کرد. حتی اکنون می توان گفت که این گوشی از انتظارات قبلی هم فراتر رفته است.

 

22. One Max اچ تی سی

One Max اچ تی سی گوشی 6 اینچی One Max در واقع اولین فبلت شرکت اچ تی سی بود و با وجود داشتن نمایشگری با رزولوشن 1080 پیکسلی دارای عمر باتری 7 ساعت و نیمی می باشد.

گوشی 6 اینچی One Max در واقع اولین فبلت  شرکت اچ تی سی بود و با وجود داشتن نمایشگری با رزولوشن 1080 پیکسلی دارای عمر باتری 7 ساعت و نیمی می باشد.

 

23. گلکسی اس 5 اکتیو سامسونگ

 

گلکسی اس 5 اکتیو سامسونگ این گوشی با وجود آنکه گنجایش باتری کمتری نسبت به اس 5 دارد اما با این حال عمر باتری آن تنها 20 دقیقه کمتر از اس 5 است.

این گوشی با وجود آنکه گنجایش باتری کمتری نسبت به اس 5 دارد اما با این حال عمر باتری آن تنها 20 دقیقه کمتر از اس 5 است.

 

24. MX4 شرکت Meizu

MX4 شرکت Meizu این گوشی دارای باتری 3100 میلی آمپری جداناشدنی می باشد و7 ساعت و 25 دقیقه عمر می کند و می تواند با هر بار شارژ دو روز را روشن بماند که این بسیار عالی است.

این گوشی دارای باتری 3100 میلی آمپری جداناشدنی می باشد و7 ساعت و 25 دقیقه عمر می کند و می تواند با هر بار شارژ دو روز را روشن بماند که این بسیار عالی است.

 

25. موتو جی موتورولا

موتو جی موتورولا اگر به دنبال یک گوشی اندرویدی عالی با قیمتی مناسب هستید ما به شما موتو جی 200 دلاری (دلار آمریکا) را معرفی می کنیم. این گوشی دارای نمایشگر 4.5 اینچی با کیفیت اچ دی، و باتری 2070 میلی آمپری می باشد که در تست ها توانست 7 ساعت و 12 دقیقه دوام آورد.


اگر به دنبال یک گوشی اندرویدی عالی با قیمتی مناسب هستید ما به شما موتو جی 200 دلاری (دلار آمریکا) را معرفی می کنیم. این گوشی دارای نمایشگر 4.5 اینچی با کیفیت اچ دی، و باتری 2070 میلی آمپری می باشد که در تست ها توانست 7 ساعت و 12 دقیقه دوام آورد.

 

26. وان ام 8 اچ تی سی


وان ام 8 اچ تی سی وان ام 8 شرکت اچ تی سی پرچمداری با پردازشگر اسنپ دراگون 801، نمایشگر 5 اینچی، و دوربین دوگانه بسیار ویژه می باشد. باتری این گوشی 2600 میلی آمپری است و 7 ساعت عمر می کند.
وان ام 8 شرکت اچ تی سی پرچمداری با پردازشگر اسنپ دراگون 801، نمایشگر 5 اینچی، و دوربین دوگانه بسیار ویژه می باشد. باتری این گوشی 2600 میلی آمپری است و 7 ساعت عمر می کند.

 

27. وان ای 8 اچ تی سی

وان ای 8 اچ تی سی این گوشی با داشتم دوربین دوگانه Duo و دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی، ورژن پلاستیکی وان ام 8 است که باتری آن 7 ساعت و 12 دقیقه عمر دارد.

این گوشی با داشتم دوربین دوگانه Duo و دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی، ورژن پلاستیکی وان ام 8 است که باتری آن 7 ساعت و 12 دقیقه عمر دارد.

 

28. گلکسی پاکت نئو سامسونگ

 

گلکسی پاکت نئو سامسونگ این گوشی که نمایشگر آن از رزولوشن پایینی برخوردار است دارای باتری 1200 میلی آمپری می باشد و تا 7 ساعت عمر می کند.

این گوشی که نمایشگر آن از رزولوشن پایینی برخوردار است دارای باتری 1200 میلی آمپری می باشد و تا 7 ساعت عمر می کند.

 

در پایان باید گفت مهمترین عامل که بعدا نمود پیدا میکند در گوشی های تلفن هوشمند باتری آن است که ماندگاری و پرکاری نتواند آنرا دچار مشکل کند اما تنها عامل خرید یک گوشی هم نخواهد بود حتمی در موقع خرید به سیستم عامل که معمولا مهمترین نوع مرسوم آن اندروید است دقت کنید و مطمئنن یک پردازنده قوی در گوشی سرعت، و عملکرد خوب گوشی را بهمراه خواهد داشت و ترکیب آن با یک باتری قوی و دیگر دستگاه ها لذت کارکردن با آن را دو چندان خواهد کرد.


همانطور که هر روز گوشی های متنوع تری عرضه می شود سبک نیاز ها هم نسبت به گذشته و انتظارات از یک تلفن هوشمند بالا می رود و باعث تبدیل این تکنولوژی ها به یک نیاز می شود و دقت در خرید را محسوس تر میکند.

 

 

 

 توسط مهندس حامد خیرآبادی

 توسط حامد خیرآبادی

 

RSS Icon نظر (0)

500 کاراکتر باقيمانده

Cancel or

مجموعه: گوشی ها

منوی درختی فروشگاه

افراد آنلاین

در حال حاضر 188 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

به اشتراک گذاری

عضو خبرنامه بیا تو کامپیوتر شوید

جهت اطلاع از مهمترین فعالیت ها ،شروع دوره های آموزشی رایگان و جدیدترین و برترین اخبار فناوری ، آموزش نرم افزار های پر کاربرد به طور رایگان،به ما بپییوندید.

آخرین محصولات وارد شده فروشگاه

مشاوره و تماس

مجتمع کامپیوتر تک، طبقه -1، واحد 14
سوالات: 09152611774-05137650840
فکس: 37641513-051
ایمیل: Info[at]Bia2computer.Com
پشتیبانی همراه: 09152611774

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی

آموزش و راهنمای خرید اینترنتی قاابل پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


 

یک هفته گارانتی تعویض

یک هفته گارانتی تعویض برای تمام خرید ها


ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد

ارسال کالا با پیک موتوری در حال حاضر در تهران و مشهد


 


 

پرداخت مبالغ دستی

جهت پرداخت هر گونه مبلغی به طور دستی با درج مبلغ و پرداخت با ذکر توضیح و مشخصات خود در زمان پرداخت دلیل پرداخت را ذکر کرده تا توسط پشتیبان سایت بررسی و اقدام لازم به درخواستتان صورت گیرد.